قوانین و مقرررات

لطفا قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه فرمائید. هنگام استفاده از تمامی خدمات شرکت فرداد موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، پیامک فرداد به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

ماده ۱: قبل از تکمیل فرم سفارش به دقت قیمت، امکانات و تعرفۀ پنل‌های مختلف را مطالعه فرمائید.
ماده ۲: ارسال پیامک از سرویس های پیامک فرداد با محتوا و مضامین زیر غیرقانونی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد:
ماده ۳: تمامی پیامک های ارسالی به دقت توسط مدیریت سامانه نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.
ماده ۴: مسئولیت تمامی پیامک‌های ارسال شده توسط سامانۀ پیامک فرداد بر عهدۀ شخص فرستنده بوده و پیامک فرداد هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای پیامک ارسالی ندارد.
ماده ۵: ارسال هرگونه پیامک نامتعارف، پیامک طنز و سرکاری، هرگونه توهین و فحاشی، پیامک سیاسی، مخل نظم عمومی و خلاف عرف ممنون می‌باشد و به محض مشاهده مراتب به حراست همراه اول و در صورت لزوم به پلیس فتا ارجاع داده خواهد شد.
ماده ۶: ارسال هرگونه پیامک در زمینۀ پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع داروهای گیاهی، چاقی و لاغری، ترک اعتیاد و … نیازمند دریافت مجوز تبلیغات مربوطه از سازمان نظام پزشکی می‌باشد.
ماده ۷:ارسال هرگونه پیامک مربوط به مسابقه، قرعه‌کشی و جایزه نیازمند مجوز از مدیریت سامانۀ پیامک فرداد و ارائۀ تعهدنامه می‌باشد.
ماده ۸: در صورت گذشت بیش از یک هفته از خرید پنل، امکان انصراف و بازگشت وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد